جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  شرایط استفاده

  قوانین و مقررات سایت

  جهت استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی روبان مارکت، قوانین و مقررات آن را مطالعه نمایید. بدیهی است که خرید از این سایت، نشانه پذیرش این شرایط و قوانین می باشد. این قوانین پیوسته بروزرسانی شده و هنگام ثبت سفارش، پذیرش آن ها، در حکم قبول تمامی آن شرایط می باشد.

  روبان مارکت، مطابق با قوانین مصوب رسمی کشور عمل نموده و کاربران نیز می بایست هنگام خرید و ثبت سفارش در سایت روبان مارکت، تمامی آن قوانین را در نظر گرفته و به آن متعهد باشند. مشتری یا کاربر یا خریدار به شخصی گفته می شود که از خدمات سایت روبان مارکت استفاده کرده و در آن ثبت نام، ثبت سفارش یا خرید نماید.

  احترام به حریم خصوصی

  نکته مهم این است که سایت روبان متعهد است بر مبنای احترام به حریم خصوصی مشتریان خود، تمامی مشخصات دریافتی از مشتری و خریدار خود را که در طی مراحل ثبت نام، خرید، ثبت سفارش و فروش کالا، الزامی است، در فرآیند های خود اعتبار سنجی نموده و به صحت اطلاعات دریافتی اطمینان حاصل کند.

  همچنین در کنار این کار، اطلاعات فنی مانند آدرس آی پی و کوکی ها که برای امنیت آن ها می باشد، در سایت روبان مارکت، استفاده می شود. این اطلاعات خریداران و کاربران، در جهت سهولت بیشتر سفارشات و خدمات بوده و در اختیار هیچ مجموعه یا شخص دیگری قرار نمی گیرد، مگر آن که مطابق با چارچوب قوانین اساسی کشور ایران، از طریق مراجع قانونی درخواست شود.

  روبان مارکت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک فعالیت کرده و مجوزهای لازم برای فعالیت را داشته و فرآیندهای آن مطابق با قوانین ایران می باشد. روبان مارکت، برای ارتباط با مشتریان خود، از طریق اطلاعاتی که ایشان خود وارد کرده اند، اقدام نموده و در صورتی که فرآیند خرید و سفارش، دچار اشکال شود، روبان مارکت، با استفاده از ایمیل، پیامک، تماس تلفنی، یا پیام رسانی شبکه های ارتباطی مجازی،  اقدام به ارتباط خواهد کرد.

  برای بهینه سازی فرآیندهای سازمانی، مدیریت ارتباط با مشتریهای خود، سامانه تجزیه و تحلیل بازار، زنجیره عرضه و دیگر مراحل عملیاتی این سایت، روبان مارکت، نظر سنجی از کاربران داشته و برای تخفیف و جشنواره های فروش، از کانال های ارتباطی خود برای ارتباط با مشتری استفاده می نماید. اگر مشتری در این خصوص عدم رضایت داشته باشد. دریافت این گونه محتواها را می توان از طریق پنل کاربری انصراف داد.

  همچنین روبان مارکت، می تواند بر مبنای نیاز خود، ویرایش نظرات کاربران را در جهت قوانین انجام دهد. چنانچه مصادیق مجرمانه ای را مشاهده نمود، می تواند از طریق اطلاعات موجود، آن ها را قانونا پیگیری کرده و حق آن برای روبان مارکت محفوظ است.

  روبان مارکت، هرگز در هیچ یک از مراحل خود، اطلاعات شخصی کاربران که شامل کلمه عبور و نام کاربری می شود را درخواست نخواهد کرد. برای پیگیری سفارش ها از کد پیگیری سفارش استفاده شده و اگر کاربری با مساله ای روبرو شد، می تواند با روبان مارکت از طریق تلفن یا ایمیل ارتباط برقرار نماید.

  شرایط ثبت و ارسال سفارش

  روبان مارکت، مطابق با زمان تعهد شده، موظف خواهد بود تا سفارشات را به مشتری تحویل نماید. در صورتی که مساله پیش بینی نشده ای ایجاد شد یا در خصوص تامین کالا ناهماهنگی صورت گرفته یا خطاهای انسانی در فروشگاه روبان مارکت صورت گرفت، مشتری حق دارد که سفارش خود را لغو کند.

  بنابراین مبلغ مربوط به سفارش کنسل شده، نهایتا طی 48 ساعت به مشتری بازگردانده خواهد شد. روبان مارکت، این حق را دارد که در طرح های تخفیفی خود، قیمت و فروش کالاها تغییرات لازم را صورت دهد و تعهد می نماید که مبلغ مشتری را بابت سفارش لغو شده بدون ضرر و زیانی به حسابی که مشتری اعلام می کند، بازگرداند.

  زمان و چگونگی تحویل سفارش 

  چگونگی تحویل سفارش به خریداران تهرانی، به انتخاب مشتری از طریق پیک موتوری یا ارسال با پست بوده و مدت زمانی که کالا ارسال می شود، هنگام ثبت سفارش، می تواند انتخاب شده و مشتری از میزان هزینه ارسال سفارش مطلع خواهد شد. همچنین این هزینه ارسال کالا، توسط فروشگاه در فاکتور صادر شده آمده و خارج از آن نیاز به پرداخت هزینه بیشتری نخواهد بود.

  سفارشات به شهرستان ها از طریق پست بوده و می بایست هزینه سفارش را هنگام ثبت سفارش پرداخت کنند.

  روبان مارکت، محصول و کالای سفارشی را با بسته بندی مطمئن انجام داده تا سلامت کالا را تضمین نماید. در صورتی که بسته بندی دچار خرابی و آسیب شود، کاربر می تواند سفارش خود را بازگرداند. البته تمامی صدمات و آسیب های وارده به محصول هنگام حمل و نقل آن،  بر عهده شرکت ارسال کننده می باشد.

  پیگیری سفارشات

  خریداران و کاربران برای پیگیری سفارش خود می توانند با بخش ارسال سفارشات روبان مارکت تماس گرفته و شماره سفارش خود را اعلام کرده و شرایط و وضعیت کالای مرسوله را پیگیری نمایند. برای کالاهای سفارشی که به صورت پست ارسال می شود نیز در صورت درخواست مشتری کد رهگیری به مشتریان ارسال می شود که می توان در سامانه رهگیری پست، کلیه شرایط و وضعیت سفارش مرسوله را پیگیری نموده و از آن مطلع شد.

  رضایتمندی مشتریان

  آن چه که هدف و وظیفه اصلی روبان مارکت است این است که بتواند با ایجاد اعتماد در مشتریان خود، فرآیند و تجربه خرید را در فروشگاه اینترنتی روبان مارکت، بهبود بخشیده و سرویس و خدماتی شایسته را ارائه نماید. از همین روست که روبان مارکت، متعهد است تا کالاهای سفارش داده شده و خریداری شده توسط خریداران را در زمان تعیین شده و در سلامت به آن ها تحویل نماید. این موضوع به جهت جلب رضایت مندی مشتری بوده و بر مبنای سیاست گذاری های انجام شده در روبان مارکت، خدمات پس از فروش نیز به مشتریان ارائه خواهد شد.

  قوه قهریه

  در زمان بروز هرگونه قوه قهریه ، روبان مارکت مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

  محتوای سایت

  تمامی محتواهای درج شده در سایت روبان مارکت، از قبیل محتواهای تصویری، متنی، چند رسانه ای و ... به سایت روبان مارکت تعلق داشته و استفاده از آن ها به هر نیتی بدون دریافت موافقت کتبی روبان مارکت، مجاز نمی باشد و برای روبان مارکت، حق پیگرد قانونی را محفوظ نگاه می دارد.

  توصیه میشود قبل از ثبت سفارش، بخش های "پاسخ به پرسش های متداول" و "نمونه کیفیت" را مطالعه بفرمایید.